Medicom E-Ticaret

Tek Paket, Maksimum Çözüm

WEB TASARIM

Kusursuz hizmet almak isteyen, yapılan işin teknik ve dizayn yeterliliğinden emin olup, sürekli alternatif yerler aramak zorunda kalmak istemeyen, bilinçli firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

Projelendirme

Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedeflerin oluşturduğu bir proje başarılı bir web tasarımının en önemli süreçlerinden birini oluşturur.

Teknoloji Seçimi

Site flash mı yoksa html mi olacak, sitede veritabanı kullanılacak mı, hangi programlama ve ya script dili kullanılacak karar verilir.

Tasarım Süreci

Renk paletlerinin seçimi, logo, banner ve sitede kullanılacak görsel öğelerin tasarımları ile site şablonlarının hazırlanması, müşteri görüşlerine sunulması.

Yazılım Süreci

Ziyaretçiler ile nasıl bir interaktif iletişim kurulacağı belirlendikten sonra veritabanı üzerinde admin paneli ve içerik yönetim sisteminin programlanması.

Test Süreci

Browser testleri, hız testleri, hatalı veya kırık linklerin kontrolü, standartlara uygunluk kontrolü, ekran çözünürlüklerinin kontrolü gibi testler özenle yapılır.

Yayın ve Sonrası

Optimizasyonları yapılmış olarak proje uygun ve hızlı bir hostingle yayına başlar. Arama motorlarına kayıt yaptırılır. Sitenin yönetim paneli ile ilgili eğitimler verilir.